Vom Fass to jedyny w Polsce sklep oferujący wyłącznie wykwintne oliwy, oleje oraz octy i balsamy pochodzące z wyspecjalizowanych wytwórni, które można nalać prosto z beczki. Salon otworzono na poziomie -1 centrum handlowo-rozrywkowego Blue City. Nie jest to zwykły sklep spożywczy - w jego asortymencie znajduje się ponad setka oryginalnych produktów, niedostępnych w żadnym innym sklepie. Wszystkie towary pochodzą z wyspecjalizowanych wytwórni na stałe współpracujących z firmą „Vom Fass”, a także z własnej produkcji.

Sklep oferuje imponujący wybór olejów: tradycyjnych orzechowych, oliw z oliwek, olejów z dodatkiem naturalnych aromatów, olejów z pestek oraz olejów z przeznaczeniem wellness. Równie niezwykle przedstawia się oferta octów, dostępnych w wielu smakach, w tym tradycyjnie produkowanych octów balsamicznych, np. Aceto Balsamico di Modena, dojrzewających w drewnianych beczkach od czterech do nawet kilkunastu lat.

Niewątpliwym atutem sklepu jest możliwość spróbowania wszystkich oferowanych produktów przed dokonaniem zakupu. Salony „Vom Fass” znalazły uznanie m.in. w Londynie i Paryżu, ale także w innych europejskich miastach oraz w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Zapraszamy do sklepu „Vom Fass” w Centrum Handlowym „Blue City” w Warszawie, na poziomie -1, obok fontanny. Poniżej prezentujemy relację filmową z salonu.

 

 

 

Oliwy Vom Fass - relacja trendu.pl z salonu firmowego - video