Żyjemy w czasach, w których wypożyczanie samochodów jest coraz bardziej trendy. Nie ma się co temu dziwić, gdyż wynajem aut to bardzo wygodna alternatywa dla tych wszystkich, którzy muszą być mobilni, a nie zawsze mogą skorzystać z własnego środka transportu.

Wypożyczalna SMARTUJZNAMI oferuje Państwu nie tylko małe, ekonomiczne samochody dla firm, ale także duże, komfortowe auta z klimatyzacją idealne np. na rodzinny wypad za miasto. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu serwisowemu o samochodach wiedzą niemal wszystko.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oddają do dyspozycji auta zapewniające maksimum bezpieczeństwa– stale serwisowane, bezawaryjne, pewne.

W ich ofercie znajduje się obecnie kilkanaście samochodów. Wśród nich są auta o różnych parametrach - od małolitrażowych ekonomicznych samochodów rodzinnych, poprzez limuzyny, kończąc oczywiście na autach przeznaczonych do zadań transportowych oraz specjalnych.
Poniżej wybrane auta dostępne są w wypożyczalni SMARTUJZNAMI:
•    Smart 1000
•    Mercedes S500
•    Viano V230
•    Vito CDI220

Aby dowiedzieć się więcej – zapraszamy na ich stronę: www.smartujznami.pl

Trendz miało przyjemność korzystać z usług wypożyczalni Smartujznami.pl. Pełen profesjonalizm, czyste, zadbane auta i pasja właścicieli. Polecamy każdemu kto ceni sobie jakość usług na najwyższym poziomie.