Chcesz się popisać przed gośćmi świetną znajomością topowych światowych designerów i grubym portfelem?! Jednak nie stać cię na meble od Le Corbusiera czy Philippa Starcka?!

W Polsce właśnie powstała pierwsza wypożyczalnia ekskluzywnych mebli. Firma DESIGN4RENT udostępnia meble zaprojektowane przez najlepszych designerów – takich, jak Mies Van Der Rohe, Le Corbusier, Verner Panton, M. Van Severen, Philippe Starck. Oferta obejmuje nie tylko wypożyczalnię mebli, ale także profesjonalną aranżację barów.

DESIGN4RENT to lider na europejskim rynku ekskluzywnych mebli. Z usług DESIGN4RENT korzystają znane firmy (np. Bacardi, L’Oréal) i gwiazdy show biznesu. Nawet Victoria i David Beckham wypożyczają swe meble w DESIGN4RENT. Wypożyczalnia znajduje się już między innymi w  Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, w Monte Carlo.

Są to meble chętnie wypożyczane również na wesela. Więc może warto zastanowić się nad wypożyczeniem niż nad kupowaniem?! I mieć wesele na poziomie wielkich światowych gwiazd