Targi mody SHOP LOCAL!  na stałe zagościły na warszawskiej modowej mapie, ale takiej edycji jeszcze nie było! 7 września (niedziela) w C.H. Blue City, odbędzie się po raz pierwszy SHOP LOCAL! SALE, czyli wyprzedaże u Polskich Projektantów!

SHOP LOCAL! SALE  to specjalne rabaty, końcówki kolekcji i okazje cenowe.
W wydarzeniu weźmie udział 50 projektantów, którzy będą wyprzedawać końcówki kolekcji, serii lub przygotują specjalnie na tą edycję produkty, które będą w niższych cenach!

Pomysł SHOP LOCAL! SALE zainspirowany został oryginalną ideą POP UP SHOP'ów, które z założenia miały być tymczasowe i sprzedawać rzeczy po obniżonych cenach.
TO JUŻ 14 EDYCJA TARGÓW SHOP LOCAL!, KTÓRE W PRZECIĄGU OSTATNIEGO PÓŁ ROKU SZTURMEM ZDOBYŁY ZAUFANIE CENIONYCH PARTNERÓW I UZNANYCH PROJEKTANTÓW.
O SHOP LOCAL!

SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję.  Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na  bezpośredni kontakt z klientem.
SHOP LOCAL! to targi łączące modę, wzornictwo i asortyment dziecięcy.

DATA: 7 WRZEŚNIA 2014 (NIEDZIELA)
ADRES: C.H. BLUE CITY Al. Jerozolimskie 179 Warszawa
GODZINY: 10.00-20.00

WIĘCEJ INFORMACJI I LISTA PROJEKTANTÓW: https://www.facebook.com/events/274401899422064/

KONTAKT: info.shop.local@gmail.com