Minęło trochę czasu odkąd prezentowaliśmy sesje zdjęciowe z najważniejszego naszym zdaniem współczesnego magazynu modowego. C-Heads, bo o nim mowa w najnowszym wydaniu kreuje zupełnie nowy trend na look. To niezwykle wysportowana, wręcz ascentyczna, zmysłowa i seksowna Dajana Rads, która jest współczesną ikoną piękna i kobiecości.

Niekonwencjonalna uroda modelki uzależnia i uświadamia nam jak bardzo zmieniły się kanony piękna. Od niemal narkotycznego wzorca lat 90., który personifikuje modowa „heroina”, symbol epoki anorektycznych modelek czyli boska Kate Moss, poprzez „size plus” początku XXI wieku, z ponadgabarytowymi Paniami Kardashian, aż po ultrasportowy look lansowany w najnowszej sesji dla C-Heads.

Autorem kultowych już, choć niezwykle świeżych zdjęć jest Matt Adam. To rezydujący na co dzień w trendotwórczym Toronto fotograf, który zdobył sławę dzięki mediom społecznościowym.

Za sportową, modną stylizację odpowiada Loretta MK. Make-up to efekt pracy Debbie Sioutis.

Stylizacja fryzur to dzieło Manny Dimi. Genialna stylizacja modelki i wzorcowe ciało kobiety współczesnej. Jedna z najważniejszych sesji drugiej dekady XXI wieku.

Warto podkreślić rolę Instagramu, który wykreował fotografa. Matt Adam to autor zdjęć, którego prace śledzi, aż 40 000 followersów. Sesja dla C-Heads to przełomowy etap w karierze jednego z najważniejszych współczesnych autorów sesji modowych. Totalna rekomendacja trendu.pl