Ich „drugie oblicze” można zobaczyć podczas wystawy „Ja motocyklista”, która została otwarta na poziomie „-1” CH Blue City.

Celem wystawy i akcji pod tym samym tytułem jest zmiana negatywnego postrzegania kierowców jednośladów przez społeczeństwo oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie niesie ze sobą uleganie stereotypom.

W ramach wspólnego projektu Torres-Art oraz Fundacji Jednym Śladem, Dariusz Felis-Obrycki sfotografował ponad 250 motocyklistów. Przed obiektywem aparatu zaprezentowali oni swoje dwa oblicza: schowane pod kaskiem oraz to pokazywane na co dzień. Fotografie ukazują sylwetki różnych ludzi: lekarzy, handlowców, prawników, księży, a także znanych z mediów polityków, dziennikarzy i aktorów. Wśród nich są m.in.: Ryszard Kalisz, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Weronika Marczuk, Przemysław Saleta, Michał i Odeta Figurscy, Bogusław Wołoszański i wielu innych. Wszystkich ich łączy pasja i miłość do motocykli.

Wystawa będzie czynna do 12 sierpnia, wstęp wolny.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity