W tym sezonie królują fryzury w rozmiarze XXL. Jednak nie mylić ich z natapirowanymi pazurkami, które noszą niektóre polskie kobiety od lat 80-tych. Natapirowane koki, postawione bardzo wysoko w stylu Marii Antoniny dominowały na głowach modelek Louis Vuitton czy Marca Jacobsa.
Mucio Prada swym modelką zafundowała mocno tapirowane włosy odkrywające czoło, w stylu buntowników rockandrollowych z lat 60-tych. Również natapirowane włosy, tylko troszkę pofalowane przypominające fryzury diw z lat 80-tych znalazły się na pokazie Prady.
Na taki teatralny wygląd mogą sobie pozwolić kobiety, które są bardzo odważne, bowiem w takich włosach nie mogą pozostać niezauważone. Dla pań, wolącyvh wyglądać modnie, a nie koniecznie od razu rzucać się w oczy, proponujemy klasyczny styl. Zaczesujemy włosy do tyłu i podnosimy je tylko u nasady.
Najważniejsze, aby włosy stały w miejscu, dlatego trzeba użyć do takiej fryzury dobrych, mocnych kosmetyków, które nie tylko zwiększają objętość, ale również moc, aby włosy nie ulegały grawitacji.

Zobaczcie w galerii poniżej modelki oraz gwiazdy, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!