Nowa gra Ubisoft® Trener mojego psa – zrozum swojego psa dzięki Cesarowi Millanowi™, stworzona we współpracy ze światowej sławy trenerem psów, już w sprzedaży.

Nie wiesz jak poradzić sobie ze swoim psem? Twój czworonożny przyjaciel jest nadpobudliwy, agresywny, a może apatyczny ? Teraz możesz zasięgnąć interaktywnej pomocy znanego amerykańskiego trenera Cesara Millana. W grze odnajdziesz wszelkie wskazówki, jak krok po kroku postępować ze swoim psem, aby nauczyć go poprawnych zachowań. Gra jest stworzona dla wszystkich obecnych  lub przyszłych posiadaczy czworonogów, od małych dzieci po dorosłych. Dzięki bardzo łatwej obsłudze, prostym zadaniom i całkowitemu spolszczeniu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Gra oparta jest o zadania, które wykonujesz ze swoim wirtualnym pupilem. Najpierw jednak musisz zapoznać się z wiedzą teoretyczną i rozwiązać kilka prostych testów. Dopiero wtedy jesteś gotowy do treningu ze swoim psem.  W grze spotkasz się z podstawowymi zaburzeniami zachowań psów, takimi jak: strach, izolacja, niepokój, hiperaktywność. Będziesz musiał rozwiązać czterdzieści różnych problemów, które na codzień dotykają właścicieli czworonogów.

Twoje postępy będą nagradzane różnymi bonusami. W grze odnajdziesz również Cesarpedie, która jest zbiorem porad, stworzonym na bazie wielu lat doświadczeń, w pracy z psami naszego trenera