Najnowszy numer magazynu Glassbook otwiera zjawiskowa sesja, utrzymana w rockowym klimacie. Na zdjęciach wykonanych przez Nando Esparza królują zestawienia czerni, czerwieni i bieli. Fotograf prezentuje nam nową, nowoczesną wersję kobiecości.

Esperza zaprosił do współpracy modelkę - to Ira Chernova. Wyraziste, kolorowe tatuaże, znajdujące się na ciele dziewczyny, kontrastują z prostymi, neoromantycznymi kreacjami. Stylizacje są dopracowane w najmniejszych szczegółach, ważną rolę pełnią w nich zapięcia i koronkowe wykończenia.

Sesja, zatytułowana „Stormy Oblivion” (pol. Burzliwa nieświadomość), prezentuje nowe spojrzenie na rockowy styl glamour. Na tle mrocznych, bajkowych scenerii modelka wygląda zagadkowo i wyzywająco.

Stylizacje, będące fuzją kobiecości i drapieżnego looku, przypominają nieco suknie balowe. Modelka prezentuje dodatki od Michael Kors, Michelle Hébert i Marianny Harutunian. Uzupełniający look ostry makijaż jest dopełnieniem współczesnej wizji kobiety – nieco magicznej, wyzywającej i tajemniczej.