Zobacz jak mieszka Christina Aguilera

Od zewnątrz budynek wygląda jak typowa Hollywoodzka posiadłość. W środku zaczyna się szaleństwo. Jest wzorzyście, kolorowo i z rozmachem. Christina Aguilera mieszka jak na diwę przystało.

Gwiazda sama zamieściła w sieci zdjęcia swojego domu w Beverly Hills. Posiadłość warta 13,5 mln dolarów, jest aktualnie na sprzedaż. Wokalistka kupiła ją w 2008 roku od rodziny Osbournów i najwidoczniej odczuła już potrzebę zmiany.

Wnętrza w jakich mieszkała są bardzo eklektyczne. Dominują w nich mocne kolory i wyraziste wzornictwo. Odważnie wymieszano różne, niekiedy kontrastujące ze sobą style. Można się tu doszukać Art Deco, lat 70, wpływów kolonialnych, gotyku i futurystycznych dodatków. Części pomieszczeń nadano buduarowy charakter rodem z Moulin Rouge. Klimat podkreślają puszyste dywany, ciężkie zasłony i błyszczące żyrandole. W ogólnym zamieszaniu można odnaleźć kilka prawdziwych perełek.

Efekt pracy dekoratora wydaje się nieco kontrowersyjny, ale jak powszechnie wiadomo, ładne jest to co się komu podoba. Na pewno nie zabraknie chętnych odkupienia posiadłości od aktualnej jurorki The Voice.

łazienka Christiny Aguilery


Dom Christiny Aguilery

Gustowne wnętrze

Elegancki salon

O takim domu marzy każdy


Autor: Monika Lewandowska