Wygląda na to, że młoda gwiazdka wytwórni Disney poradziła już sobie z samookaleczaniem, uwierzyła w siebie i wraca do showbiznesu.

Demi Lovato - X-factor

Demi Lovato zasiądzie w jury amerykańskiej wersji X Factor obok Simona Cowella, producenta L.A Reida i Britney Spears. Piosenkarki zastąpi Nicole Scherzinger i Paulę Abdul, które pożegnały się z programem.

Demi Lovato - X-factor

Zaledwie 20-letnia Demi ma już na swoim koncie 3 albumy studyjne i 3 duże role filmowe w produkcjach wytwórni Disney. Zasłynęła przede wszystkim z Camp Rock, gdzie wcieliła się w Mitchie Torres - nastolatkę, która nie wierzyła w swój talent muzyczny. Ogromne spekulacje na temat uzależnienia od narkotyków dziewczyny zaczęły się w 2010 roku, kiedy to przerwała trasę koncertową z Jonas Brothers. W kwietniu 2011 roku dziewczyna udzieliła bardzo osobistego wywiadu, w którym wyjawiła, że miała problemy z odżywianiem, a od 11 roku życia okaleczała swoje ciało z powodu braku akceptacji przez rówieśników. Czy tak młoda osoba to dobry pomysł na zostanie jurorem w tak ogromnej produkcji?

 

źródło zdjęcia: www.gossipcop.com

Autor: Patrycja Marszałek