Przez dwa dni w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie trwała wspaniała zabawa i sportowa rywalizacja. Po raz jedenasty odbył się turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies Golf Cup. Według organizatorów po raz kolejny udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie ze wspaniałymi nagrodami dla najlepszych. W tym roku triumf święciła Dominika Gradecka.

 

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies Golf Cup to zdecydowanie największa i najbardziej prestiżowa impreza golfowa dla pań w naszej części Europy. Zawodniczki po trudach dwudniowej rywalizacji mogły skorzystać z usług Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek ufundowała firma "YES". Największą z nagród otrzymała Dominika Gradecka, która zapowiadała, że postara się zagrać jak najlepiej. Cel wykonała i zostawiła resztę stawki daleko w tyle.

Dominika Gradecka

Nagroda dla najlepszej zawodniczki została wręczona podczas gali, na której swoją obecność zaznaczył także prezes Polskiego Związku Golfa. - Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami, ale trochę jest mi też wstyd, że ciągle najlepszy turniej w tym kraju robi Irena Eris. Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni - powiedział Marek Michałowski.

Dr Irena Eris, Dominika Gradecka, Beata Majewska, DeutscheBank,

Marek Michalowski, Prezes Polskiego Zwiazku Golfa

Dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną – wyjątkową 9 l. butelkę szampana, w pięknym stylu zdobyła ją Małgorzata Yusufali. Weekend z Audi Q2 od Audi Rowiński Wajdemajer zdobyła Amanda Majsterek, a nagrody od nowego partnera turnieju GUCCI – Katarzyna Selwent.

Zwyciężczynie: Katarzyna Selwent, Dominika Gradecka, Amanda Majsterek

Dominika Gradecka o triumf w jedenastej edycji Dr Irena Eris Ladies Golf Cup walczyła z Katarzyną Selwent i Amandą Majsterek. Wszystkie trzy panie stworzyły niesamowite widowisko, będące wspaniałą reklamą golfa. Więcej informacji o Dr Irena Eris Ladies Golf Cup można znaleźć na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profiluwww.Facebook.com/LadiesGolf.