Życzenia świąteczne każdy z nas składa co roku swoim bliskim, czy to korzystając z emaila, smsów czy też tradycyjnie wysyłając świąteczną kartkę pocztową. Świąteczne życzenia mogą mieć także czekoladową postać. Świąteczne czekoladowe życzenia to smak prawdziwej belgijskiej czekolady o pełnym mlecznym smaku.

Na świąteczne życzenia możemy wybrać gotowe chocotelegramy, zarówno o tradycyjnej treści „Wesołych i spokojnych Świąt” jak i bardziej zabawnej „Mnóstwo słodyczy rodzinka życzy”. Istnieje również możliwość ułożenia z kostek belgijskiej czekolady własnych życzeń, która można również zamknąć w jednym z wielu kolorowych opakowań.

Jednakże choco telegramy to nie tylko forma życzeń świątecznych, to także doskonała i niecodzienna forma na wyrażenie uczuć, przeprosin, czy zwykłych życzeń okazjonalnych.

Wszystkie chocotelegramy  są gustownie zapakowane w kartonowe pudełka, dla bardziej wymagających klientów są również lakierowane, drewniane opakowania, które podkreślają ekskluzywny charakter oraz wartość słów zawartych wewnątrz pudełka.

Wszystkie propozycje życzeń  zarówno  tych świątecznych jak i  na specjalną okazję znajdziecie na stronie CzekoladowyTelegram.pl