W ostatnich latach coraz bardziej popularna stała się Yoga. Nie tylko wpływa korzystnie na nasze ciało, ale również na naszą dusze. Dlatego coraz więcej osób decyduje się właśnie na tego typu wakacje, które nie tylko sprawią, że poczujemy się młodsi o 10 lat, ale również nastawią nas pozytywnie do działania. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem najbardziej luksusowe ośrodki, w których możemy ćwiczyć yogę. 
Shreyas Yoga Retreat, Bangalore, Karnataka, Indie- jeśli chcecie nauczyć sie tradycyjnej sztuki jogi opartej na głębokiej medytacji. To ten ośrodek jest idealny dla Was. Nie tylko sprawi, że nauczycie się wykonywać poszczególne figury jeszcze lepiej, ale przede wszystkim pozwoli Wam odnaleźć swoją życiową drogę.
Maya Tulum, Meksyk- wielką zaletą tego miejsca jest bliskość morza oraz plaży. Dlatego jeśli chcecie również się poopalać, czy może odkryć przyjemność płynącą z uprawiania jogi na pisaku to Maya Tulum to wszystko wam zapewni. 
7 Centers Yoga Arts, USA- wyjątkowością tego ośrodka jest jego położenie. Arizona sprawi, że na długo zapamiętamy to miejsce jako jedyne w swoim rodzaju. Poza tym nie można zapomnieć o nacisku na zdrowy tryb życia. Dlatego oprócz codziennych zajęć jogi, są podawane specjalne posiłki, które sprawią, że odzyskamy nasze siły witalne. 
Jatoba Terra Prana Lar Yoga, Brazylia- bliskość Sao Paolo nie pozwala nam uwierzyć, że Jatoba Terra Prana Lar Yoga jest tak spokojnym obszarem. Natura oraz specjalne ćwiczenia w parach sprawią, że poczujemy się naprawdę zrelaksowani i pozytywnie nastawienie do życia.
Yoga w ostatnich latach zjednała sobie bardzo wielu zwolenników. Chociaż można powiedzieć, że ma delikatny sekciarski charakter, to jedno jest pewne działa kojąco na nasze ciało i umysł.