Młoda kobieta to atrakcyjna kobieta, świeża, mająca swój niepowtarzalny styl, wpisujący się w najnowsze kanony mody. Można powiedzieć odziana w gustowne dodatki, wśród których nie może zabraknąć zegarka i to koniecznie marki Tissot. Kobiety, które pogrywają sobie z czasem doskonale wiedzą dlaczego Tissot jest najlepszym zegarkiem dla płci pięknej. Jest synonimem wiecznej młodości, ponadczasowej elegancji, nieprzemijającej subtelności, niezniszczalnej jakości, niegasnącej sportowej werwy i nie tracącego na wartości bogactwa.

Nowoczesnej kobiecie nie wystarcza już para kolczyków, torebka, buty i naszyjnik. Nieodłącznym elementem wizerunku jest zegarek Tissot, który niczym psycholog, czyta w kobiecych myślach. Tradycjonalistce, ceniącej nieprzemijający styl nadaje klasycznego wdzięku, kobiecie uwielbiającej łączyć tradycyjne ubrania z nowoczesnymi dodatkami, dodaje akcentu intrygującej sprzeczności, oddziałującej na zmysły. Elegantka zawdzięczać mu będzie szykowny wyraz i ponętną ekstrawagancję, sportsmenka nutkę przebojowości i dynamizmu, a indywidualistka niepowtarzalną oryginalność.

Zegarki Tissot, skupiają w sobie młodość, kwintesencją świeżości, ambicji, uroku, energii.

Odmierzają każdą sekundę z perfekcyjną dokładnością, ale same nie ulegają upływającemu czasowi. ponadczasowe, wiecznie modne i pożądane przez niekończące się grono klientek. Każda kobieta zakładająca zegarek Tissot, robi to z premedytacją. Doskonale wie, że jest to przepustka do wiecznie młodego image.