Jeśli do tej pory zakupy były dla Ciebie uciążliwe z powodu za krótkich rozmiarów, to mamy dobre wieści. Nowa marka odzieży TallStreet jako pierwsza na polskim rynku oferuje kolekcję zaprojektowaną od podstaw specjalnie dla wysokich kobiet. Ubrania mają unikalne kroje i długości, niespotykane dotąd w popularnych sieciówkach. Wszystko po to, aby posiadaczki wysokiego wzrostu mogły ubierać się bez gorzkich kompromisów, jak bywało dotychczas.

 

zdj_2_400

 

- Znalezienie długich bluzek, spodni czy proporcjonalnych sukienek zawsze było problemem dla kobiet o wzroście 180 cm i więcej – mówi Agnieszka Wachnik, twórczyni bloga dla wysokich kobiet www.wysoka-bloggerka.blogspot.com – Trzeba się nieźle naszukać żeby skompletować stylizację, bo ubrania dobrej długości najczęściej są za duże. Nie pasują proporcje, talia leży w biuście, często jedynym rozwiązaniem jest rękaw 3/4. W przykrótkich nogawkach nie można też założyć szpilek. A kto powiedział, że wysokie dziewczyny nie mogą wyjść w szpilkach?

 

zdj_3_400


Sięgnij poziom wyżej

W kolekcji dominuje odzież w liniach classic i basic, nie brakuje też nutki fantazji dla stylizacji fashion. Ubrania szyte są według specjalnej rozmiarówki, opracowanej na podstawie oczekiwań wysokich kobiet. Klientki i fanki TallStreet zostały również włączone w proces tworzenia kolekcji – także dzięki ich sugestiom i ankietom projektowane są ubrania, czemu pomaga profil marki na Facebooku. Zakupów można dokonać w wygodnym sklepie internetowym.

 

zdj_4_400

 

Czy będąc naprawdę wysoką dziewczyną można założyć szpilki 12 cm? Czy można poczuć się kobieco bez względu na wszystko? Oczywiście, że tak. W TallStreet postawiono jeden cel: sprawić, by wysokie kobiety mogły wyglądać profesjonalnie i ubierać się bez żadnych ograniczeń. By wreszcie mogły sięgnąć poziom wyżej.

www.tallstreet.pl

 

zdj_6_400