Takashi Murakami, zwany japońskim Warcholem już od dłuższego czasu współpracuje z francuskim koncernem. Japoński artysta oprócz wzorów na torebkach zaprojektował sklep Louis Vuitton. Takashi Murakami słynie z kolorowego, wręcz bajkowego stylu. W butikach aż roi się od pluszowych dekoracji w żywych kolorach.

Podczas tworzenia wnętrza do sklepu Takashi wraz z Marciem Jacobsem wpadli na pomysł  stworzenia zabawek. Kolekcja, która już niedługo pojawi się w sklepach składa się z kolorowego wzornictwa zarówno na olbrzymich pluszowych zabawkach, jak i małych gadżetach do telefonu.

Jeżeli spojrzysz na zabawki w galerii poniżej i stwierdzisz, że są słodkie i zastanawiasz się na kupnem jako prezent dla dziecka, to jednak lepiej ten pomysł wybić sobie z głowy.
Torebki stworzone we współpracy z Louis Vuitton i Takashi Murakami kosztują kilka tysięcy złotych, więc jak można się domyślać te kolorowe maskotki mogą kosztować tyle co zawartość niejednego małego sklepiku z zabawkami.

Zresztą czy małe dziecko doceni że ma zabawkę LV?!

Zapewne jednak fakt ten ucieszy słynne gwiazdy.  Produkty z monogramem LV szczególnie upodobały sobie gwiazdy. Na dodatek coraz więcej gwiazd ma małe dzieci, które chętnie obdarują swoje pociechy tak ekskluzywnymi zabawkami. Cały świat mówi o zabawkach Louis Vuitton więc gwiazdy, aby się lansować konicznie muszą mieć pluszaka!