Bardzo często wiele osób twierdzi, że dorosłym nie wypada już bawić się zabawkami dla dzieci. Inni z kolei wychodzą z założenia, że w każdym z nas drzemie pierwiastek dużego dziecka. Jeśli lubicie kolekcjonować różne dziwne rzeczy związane ze światem dziecięcych zabawek to ucieszą was figurki Be@rbrick. Jest to nic innego jak zabawka kolekcjonerska zarówno dla tych dużych jak i małych kolekcjonerów. Produkowana przez japońską firmę MediCom Toy Incorporated. 

Figurki to nic innego jak misie w nieco kwadratowym kubistycznym stylu. Każda figurka różni się od siebie przede wszystkim kolorystyką i wzorami. Figurki stały się na tyle popularne, że powstało bardzo wiele limitowanych edycji w kolaboracji ze znanymi ze świata mody jak: Karl Lagerfeld i Vivienne Westwood. 

Misie są na tyle popularne, że nawet ukazały się w limitowanej edycji z kryształkami Swarovskiego. Każda figurka była w 70% zrobiona z kryształków. Misie są idealnym prezentem dla każdej osoby lubiącej różne nowości i śmieszne gadżety. Wielbiciele maskotek może również ucieszyć nietypowa maskotka. 

Oprócz znanych motywów możemy również odnaleźć te tradycyjne i bezpośrednio związane z Japonią. Ostatnim hitem jest miś w stylu gejszy. A Wam jak się podobają takie maskotki gadżety? Przypadły Wam do gustu?