Krótki dzień, nudne wieczory, wiecznie towarzyszące poczucie zmęczenia. Czy tak musi wyglądać zimą? Niekoniecznie. Sprawdziliśmy dla Was jak można ciekawie i wesoło spędzić czas. Na początek sięgnijmy po tradycyjne gry. „Pitchcar Mini”, bo tak nazywa się nowoczesne wydanie popularnej kiedyś gry w kapsle. To doskonała propozycja dla całej rodziny czy grupy znajomych. Zbuduj trasę, obmyśl strategię i pokieruj swoim bolidem do zwycięstwa! Gra wymaga precyzji i planowania zapewniając gorącą rywalizację.


Jeśli nie lubicie wyścigów powinno was zainteresować opowiadanie. Na tym polega gra w „Story Cubes”. Rzuć kostkami i opowiedz historię w oparciu o obrazki, które wypadły na sześcianach. To naprawdę świetna zabawa rozbudzająca wyobraźnię i kreatywność.
Część z Was na pewno lubi gdy rozgrywka toczy się o coś…powinniście zatem sięgnąć po karty. Poker, Black jack, brydż. Jest w czym wybierać. Grę na pewno umilą dobrej jakości karty, maszynka do ich tasowania, żetony czy nakładka na stół, która pozwoli się poczuć jak w kasynie.


Dla lubiących dreszczyk emocji znajdzie się też coś elektryzującego. Błyskawiczna Reakcja – gra, w której musimy wykazać się refleksem. Osoba, która jako ostatnia wciśnie guzik na joysticku zostanie porażona prądem. Dla mniej odpornych i dzieci przewidziano wersję wyposażoną w wibrację.Mali i duzi chłopcy lubią wszystko co jeździ lub lata. Na zimowe, smutne wieczory warto zaopatrzyć się w malutki helikopter , którym możemy wlecieć we wszystkie zakamarki naszego mieszkania. Zabawka prosta w operowaniu a frajdę aż trudno opisać.Helikoptery to nie wszystko. Jest też coś co zainteresuje cała rodzinę a nawet pewnie i sąsiadów. To latające ryby. Blisko półtorametrowe balony wypełnione helem, realistycznie poruszające się pod nasze dyktando. Rewelacyjna zabawa gwarantowana. Uwaga – wielki rekin wylatujący z przedpokoju wygląda przerażająco!


To tylko kilka propozycji z wielu na umilenie sobie ponurych dni. Można grać, bawić się, samemu lub z rodziną. Wyłącz telewizor i aktywnie zwalczaj nudę!

Wszystkie gry możecie kupić na www.toys4boys.pl