Według badań przeprowadzonych na zlecenie marki OLAY, aż 70% Polek obawia się inwazyjnych zabiegów kosmetycznych czy medycyny estetycznej. Deklarują natomiast chęć wypróbowania rozwiązań, które w sposób bezpieczny zapewnią poprawę wyglądu skóry, bez konieczności stosowania drastycznych metod.

PRECYZYJNE DZIAŁANIE NIE WYMAGA DRASTYCZNYCH METOD

Chcąc jak najdłużej zachować młody wygląd, sięgamy po kosmetyki intensywnie przeciwdziałające starzeniu się skóry. Precyzyjne stosowanie właściwie dobranych kosmetyków, na konkretne potrzeby skóry, pozwala kompleksowo i skutecznie zadbać o cerę oraz zapewnić jej zdrowy i młodzieńczy wygląd.

Marka OLAY w linii Regenerist oferuje produkty, które skupiają swoje działanie na obszarach skóry szczególnie narażonych na procesy starzenia, regenerując ją komórka po komórce. Najbardziej wrażliwe na upływ czasu są partie wokół oczu, linia żuchwy i szyi oraz okolice ust. Tam skóra jest cieńsza, słabsza oraz bardziej podatna na naciąganie pod wpływem ruchów mimicznych. Dlatego też, aby zapobiec tym procesom, miejsca te wymagają specjalnej pielęgnacji. Kosmetyki z serii OLAY Regenerist to innowacyjny wymiar odmładzania skóry oraz holistyczne podejście do jej pielęgnacji. Dostosowane do wyspecjalizowanych celów i miejsc stanowią system precyzyjnej pielęgnacji skóry, komórka po komórce. Regularne stosowane pomoże uzyskać spektakularne efekty odmładzające, sprawiając, że już po 3 tygodniach skóra w wyraźny sposób odzyskuje jędrność i elastyczność.


By ujędrnić i odmłodzić wygląd skóry na powiekach i w okolicach oczu zastosuj OLAY regenerist Liftingujące Serum Pod Oczy.
Kosmetyk działa intensywnie pozwalając na odmłodzenie skóry wokół oczu. Zapewnia także optymalny stopień nawilżenia. Kompleks aminopeptydowy oraz wyciąg z ogórka i zielonej herbaty zapewniają widoczną regenerację komórka po komórce. Serum w widoczny sposób ujędrnia i wzmacnia powieki oraz wygładza linie mimiczne i zmarszczki w kącikach oczu. Mikroskopijne cząsteczki rozpraszające światło natychmiast po aplikacji poprawiają koloryt, rozjaśniając i rozświetlając skórę wokół oczu. Z uwagi na specyficzne właściwości skóry wokół oczu, serum nie zawiera substancji zapachowych.
sugerowana cena: 59,99 PLN


By zmniejszyć widoczność linii i zmarszczek mimicznych aplikuj OLAY Regenerist Serum
Preparat ten gwarantuje widoczną poprawę stanu skóry. Dzięki wysokiej dawce kompleksu aminopeptydowego i karnozyny, zapewnia intensywną regenerację skóry komórka po komórce. Pomimo bogatej formuły ma lekką konsystencję. Wysoki poziom substancji aktywnych pomaga zapewnić efekty odmłodzenia, a także intensywne nawilżenie. Jedwabista formuła nadaje skórze aksamitną gładkość. Serum może być stosowane jako baza pod krem na dzień i na noc lub jako samodzielna kuracja.
sugerowana cena: 59,99 PLN


Lepiej nawilżone, wzmocnione i pełniejsze usta zapewni OLAY Regenerist Odmładzająca Bezbarwna Pomadka do Ust
Pomadka w sposób spektakularny redukuje pionowe zmarszczki i daje efekt regeneracji, jednocześnie powiększając i wypełniając usta. Kompleks hydra-peptydowy, mikro-wypełniacze oraz witamina E natychmiast regenerują skórę ust, dając efekt wygładzenia. Regularne stosowanie Odmładzającej Bezbarwnej Pomadki Do Ust z linii Regenerist sprawia, że usta są lepiej nawilżone, wzmocnione i jędrniejsze. Z każdym kolejnym zastosowaniem kosmetyku, witamina B3 pomaga wzmocnić zewnętrzną warstwę delikatnej skóry ust, zatrzymując wilgoć wewnątrz naskórka. Już po trzech tygodniach regularnego stosowania produktu, do 40% zmniejsza się widoczność zmarszczek i linii mimicznych, przez co usta są pełniejsze i bardziej wygładzone.
sugerowana cena: 64,99 PLN