Designerzy starają się, żeby dzieci miały bardzo piękne i modne pokoje. Mebelki dla dzieci to ciężka decyzja dla rodziców. Pokój dla dziecka musi pasować do reszty mieszkania, a przy tym musi pasować do charakteru naszej pociechy. Niemiecka marka Haba specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości artykułów dla dzieci. Są zwykle bardzo stylowe i cieszą renomą na całym świecie.

Do wyboru jest wiele ciekawych szaf, gdzie na pewno pomieszczą się akcesoria i ubranka naszej pociechy. Jedną z nich jest masywna, pakowna, funkcjonalna i fantastycznie wykonana szafa Abracadabra. Pomieszczą się w niej wszystkie ubrania, a dodatkowo będzie ozdobą pokoiku. Do szafy można dobrać regały oraz łóżko z tej samej serii. Wtedy cały komplecik będzie wyglądać ujmująco i na pewno spodoba się dzieciom, ale i dorosłym. Co ważne wszystkie produkty firmy Haba posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa i jakości. Nie musisz się, więc przejmować, że meble nie są odpowiednie dla wieku dziecięcego.

Ciekawą propozycją jest też szafa Różany Ogród. Jest zdobiony girlandami. Na pewno spodobają się dziewczynką. Jest przy tym pakowna, praktyczna i pięknie wykonana. Jedyne co niekoniecznie może spodobać się rodzicom przy urządzaniu pokoiku meblami firmy Haba to cena. Szafa może kosztować ok. 9-11 tys. zł. Trzeba przyznać, że to dość wygórowana cena jak za meble dla dzieci, które jak wiadomo wieczne nie będą. Ale za to mamy pewność, że to bardzo dobra jakość wykonania i bezpieczeństwo. Można też mieć pewność, że są to bardzo oryginalne mebelki.