Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że piękne ciało to oznaka zdrowia. Warto dbać o sylwetkę – to ma same plusy. Ważne jest jednak to, gdzie i jak się ćwiczy. Dobrze dobrane dla naszych potrzeb ćwiczenia to gwarancja sukcesu. Ważna jest także atmosfera miejsca i ludzie, którzy nas otaczają. Oni też mają ten sam cel – a wspólne cele to możliwość nawiązania nowych ciekawych znajomości.

Miejscem, w którym są idealne warunki na kształtowanie sylwetki jest sieć fitness clubów Gymnasion. Kluby w 13 miastach Polski oferują szeroką gamę zajęć prowadzonych pod okiem instruktora. Są zajęcia kształtujące sylwetkę (ABT, TBC, BS, Płaski Brzuch), taneczne (funk, jazz, latino, taniec brzucha, Sexi Class), rozwijające oprócz ciała także i ducha (joga, tai chi, pilates) oraz kardio: step, Power Bike, klasa wioseł. Jeżeli wolisz ćwiczyć według własnego programu, masz do dyspozycji dobrze wyposażone siłownie z sekcjami kardio (rowery, steppery, bieżnie). Prowadzone są także zajęcia przygotowane z myślą o przyszłych oraz świeżo upieczonych mamach (również z niemowlakami!). Dla tych, którzy żyją już dłużej, ale chcą zadbać o formę również przygotowano odpowiednie zajęcia. Ci, którym doskwiera ból pleców mogą wybrać zajęcia „Zdrowy kręgosłup”.

Same ćwiczenia to tylko element kompleksowego dbania o formę. Gymnasion o tym pomyślał – oferuje w swoich klubach sauny, łaźnie i solaria. Jeżeli nie masz z kim zostawić dziecka, nie martw się – gdy Ty będziesz ćwiczyć, dziecko będzie pod fachową opieką.

Rozwiąż swoje problemy z sylwetką i formą. Gymnasion ułatwi ci to w znaczącym stopniu! Jest to miejscem w którym nie tylko poprawisz swoją sylwetkę, ale przede wszystkim wypoczniesz!