Zimą włosy są narażone na szereg szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak: suche powietrze czy ciągłe zmiany temperatur. Nic więc dziwnego, że po długich, zimowych miesiącach Twoje włosy nie prezentują się zbyt dobrze. My mamy na to radę! Sekret tkwi w odpowiedniej pielęgnacji.

Firma pat&rub posiada w swojej ofercie specjalną serię kosmetyków regenerujących do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych, które uelastycznią, odżywią oraz nawilżą Twoje włosy.

seria do włosów suchych i zniszczonych

W skład serii wchodzą:

Szampon regeneracyjny

szampon regeneracyjny
Rewitalizujący szampon do włosów zniszczonych i suchych. Doskonały do włosów zmęczonych farbowaniem i innymi zabiegami. Zawiera organiczny kompleks do włosów zniszczonych i suchych. Wyraźnie poprawia kondycję oraz wygląd włosów, wzmacnia cebulki włosowe. Tak, jak wszystkie naturalne szampony PAT&RUB, zawiera tylko niedrażniące detergenty roślinne.

Odżywka regeneracyjna

odżywka regeneracyjna
Rewitalizująca odżywka do włosów zniszczonych i suchych. Doskonała do włosów zmęczonych farbowaniem i innymi zabiegami. Wyraźnie poprawia kondycję oraz wygląd włosów, wzmacnia cebulki włosowe. Tak, jak wszystkie naturalne odżywki PAT&RUB, nie obciąża włosów. Do szczególnie zmaltretowanych włosów i mocno przesuszonych zastosuj dodatkowo nawilżającą Maskę Regeneracja.

Maska regeneracyjna

maska regeneracyjna

Maska Regeneracja poprawia wygląd i kondycję włosów zniszczonych oraz przesuszonych. Sprawia, że odzyskują one blask i elastyczność, stają się jedwabiście gładkie i dobrze odżywione. Maska działa również łagodząco i regulująco na skórę głowy. Pachnie relaksująco cytrynką.

 

Jeśli chcesz w odpowiedni sposób zadbać o włosy wejdź na stronę http://www.patandrub.pl/pl/index.html, gdzie znajdziesz specjalne linie do włosów blond, ciemnych, rudych; serię: Objętość i wzmocnienie; serię: Łagodność, blask i wzmocnienie oraz mgiełkę do układania włosów.

Pamiętaj! Twoje włosy zasługują na naturalne piękno.