Jest to najbardziej prestiżowa nagroda architektoniczna na świecie. Większość projektów Pani architekt znajduje się w Emiratach Arabskich. Chociaż Zaha znalazła chwilę czasu dla Nas i będzie odpowiadać za transformację centrum Warszawy.
W 2012 r. w centrum Warszawy  wyrośnie 70-piętrowy wieżowiec. Wysoki na 257 m budynek będzie miał 101,205 m kw powierzchni, z czego 72,027 m kw będą zajmować apartamenty i hotel.
Lilium Tower według autorki projektu ma symbolizować rozwój gospodarczy Polski.
Lekka, przepuszczająca światło, nowoczesna konstrukcja stanie twarzą w twarz z ciężkim betonowym Pałacem Kultury.
"Ta wieża to symbol rozwoju gospodarczego Polski i mam nadzieje, że stanie się symbolem wspomagającym dalszy rozwój nowoczesnej Warszawy. Lekka, przepuszczająca światło konstrukcja tego najwyższego w mieście budynku będzie stanowić dopełnienie Pałacu Kultury" - mówi Zaha Hadid.

Oprócz apartamentów mieszkalnych i condominium-hotel w Lilium Tower będą się mieściły spa, podziemna powierzchnia handlowa wraz z sąsiadującym zewnętrznym pasażem handlowym, restauracja i podziemny parking. Na parterze znajdują się cztery niezależne korytarze umożliwiające odrębny dostęp do wszystkich części obiektu.