Za oknami nadal mamy ciepłe, słoneczne dni. Jednak powoli nieubłaganie zbliża się jesień. W zimne dni trzeba szczególnie dbać o zdrowie, ubierając się ciepło. Jednak w tym sezonie jesteśmy bardziej eleganccy, bowiem do łask wracają kapelusze. Kapelusze nie tylko ochronią nas od zimnem, ale również dodają nam uroku. Wyglądają one dobrze do wszystkiego.
Kiedyś mężczyzna nie wychodził z domu bez swojego kapelusza, który zawsze ściągał, gdy kłaniał się kobiecie.
Rok temu Pete Doherty zaczął chodzić w kapeluszach. Jego styl życia spowodował, że inni panowie nie od razu rzucili się za nim. Jednak, bowiem teraz gwiazdy od nowa odkrywają ich magię.
Wykonuje je się z włókien palmy, które są wyjątkowo elastyczne. Najdroższe modele to te, w których wykorzystuje się z najcieńsze włókna.
Brad Pitt, Johnny Depp, Justin Timberlake, Ashton Kutcher to tylko kilka znanych gwiazd, które nie wychodzą z domu bez swoich słomianych kapeluszy. Jednak ostatnio również dołączyły do nich polskie gwiazdy.
Na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do serialu Czas honoru, Maciek Zakościelny wyglądał uroczo w swym kapeluszu. Do niego dołączył Borys Szyc, Michał Piróg oraz Marcin Mroczek.
Niech ten ostatni pan was zniechęca do kapeluszy! Zawsze każdemu zdarzy się, nawet nieświadomie, wybrać coś modnego!
Kapelusze pasują do wszystkich mężczyzn zarówno do wysokich, jak i niskich. Mężczyźni niscy, o drobnej budowie ciała, powinni wybrać modele z mniejszym rondem i niższą główką, wyżsi i lepiej zbudowani, mogą zdecydować się na ronda szersze i na wyższą główkę.