Sezon zimowy w pełni. Nie zapominajmy jednak, że wiosna już bliżej niż dalej.

Po mroźnych doświadczeniach ostatnich tygodni nasza skóra twarzy bez wątpienia domaga się porządnego nawilżenia, odżywienia i poprawy kolorytu. Nie zapominajmy, że jest to właściwie jedyna część naszego ciała, której nie sposób zupełnie zasłonić przed szczypiącym mroźnym powietrzem. Czerwone policzki i lodowate nosy odbijają się teraz wołającym o pomoc echem. Jest na to rada. Na ratunek –maseczki.

Krok pierwszy- porządne oczyszczenie i złuszczenie martwego naskórka. Doskonale sprawdzają się peelingi enzymatyczne. Nie ścierają naskórka jak drobnoziarniste, czym nie nadwerężają już i tak mocno zmęczonej skóry.

Krok drugi- maseczka głęboko oczyszczająca. Najczęściej z serii ,,peel-off”. Daje poczucie natychmiastowego odświeżenia.

Avon - zestaw maseczek do twarzy

Krok trzeci- nawilżenie i odżywienie. I tutaj hulaj dusza. Na rynku kosmetycznym mamy do wyboru całe mnóstwo produktów do wyboru do koloru. Na bazie owoców, warzyw, alg morskich, ryżu czy czekolady. Zapachowe, aromatyczne bądź bezwonne. Każda zawiera najróżniejsze dobroczynne składniki nawilżająco- odżywiające, które przyniosą natychmiastową ulgę i poprawią kondycję. Przy regularnym stosowaniu zapewnimy skórze promienny, zdrowy wygląd. Gładka, rozświetlona skóra zawsze jest w modzie!

Odświeżająca maseczka Planet SpaŚródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy

 

Maseczka z glinką marokańskąMaseczka owocowa z sokiem z winogron

 

Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródła zdjęć:
http://alejka.pl/avon-zestaw-maseczek-do-twarzy-planet-spa.html
http://www.papilot.pl/papitesty/13224/PAPITEST-Oczyszczajace-maseczki-do-cery-tlustej-i-mieszanej.html
http://www.yvesrocher.com.pl/cialo/dobre_samopoczucie/tradition_de_hammam/maseczka_z_glinka_marokanska_do_twarzy_i_wlosow