Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem na zamówienie jedzenia do domu lub biura był telefon do restauracji albo do pizzerii. Wiązało się to oczywiście z koniecznością posiadania numeru do lokalu oraz znajmością jego menu. Przy braku ulotki i numeru należało wejść do internetu aby znaleźć odpowiednią stronę i dopiero wtedy złożyć zamówienie „na telefon”. Często wiązało się to pomyłkami oraz problemem braku odpowiedniej ilości gotówki przy sobie, co z kolei skutkowało wyprawą do bankomatu. Wszystko to na tyle komplikowało życie, że powstanie serwisów internetowych do zamawiania jedzenia online było tylko kwestą czasu.

Pyszne.pl to jednen z najdłużej działających serwisów tego typu w Polsce. Został stworzony, aby ułatwić użytkownikom znalezienie restauracji w pobliżu ich miejsca zamieszkania i zamówienia z menu, dokładnie tego na co mają ochotę. Ogromny wybór ponad 800 restauracji sprawia, że każdy może znaleść danie odpowiednie dla siebie. Jeśli jesteś miłośnikiem pizzy, zamówisz ją w swoim mieście online bez problemu, tak samo gdy cenisz sobie dania wegetariańskie, kebab, czy polską kuchnię. Wystarczy podać adres dostawy i wybrać potrawę. Zamawiając na pyszne.pl pozbędziesz się także kłopotu związanego z posiadaniem przy sobie gotówki. Szybko i bezpiecznie zapłacisz za jedzenie za pomocą przelewu, karty kredytowej czy płatnosci PayPal.

Nie zamawiaj w ciemno – opinie o restauracjach na pyszne.pl

Dodatkowym udogodnieniem, które można znaleźć na pyszne.pl jest system ocen. Każdy kto zamawia przez serwis może przeczytać i wystawiać opienię restuaracji czy pizzeri, z której zamówił jedzenie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że jakość świadczonych przez lokal usług jest na najwyższym poziomie. Każdy kto wystawi ocenę zyskuje dodatkowo punkty lojalnościowe, które naliczane są zarejestrowanym użytkownikom także przy złożeniu zamówienia. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na darmowy posiłek na pyszne.pl

Warto także uczestniczyć aktywnie na Facebooku serwisu. Dołączenie do ponad 20 tysięcy Fanów daje możliwość brania udziału w konkursach i wygrywania atrakcyjnych nagród.