Firma amerykańskiego miliardera, Donalda Trampa, kojarzy się z luksusem połączonym z doskonałością detalu i elegancją. W rezydencjach należących do Trump TowerTM mieszkają celebryci i CEO, czyli dyrektorzy generalni najważniejszych firm na świecie. W Trump Word Tower na Manhattanie własny apartament posiada Bill Gates czy Derek Jater. 

Budowa nowego drapacza chmur na Filipinach, należącego do tak luksusowej marki jak Trump, jest początkiem nowej ery sposobu bycia i standardu życia dla ludzi biznesu i celebrytów. Posiadanie apartamentu w Trump TowerTM Manila będzie wyznacznikiem zamożności i statusu społecznego, a dla większości filipińczyków pozostanie jedynie niespełnionym marzeniem.

Makati City, należące do Manila Metro, jest jednym z głównych, azjatyckich i ogólnoświatowych miast biznesu, gdzie spotykają się najważniejsi biznesmeni świata. Nikogo więc, nie powinno dziwić, że Donald Trump wybrał to miejsce na kolejną inwestycję.

Wedle przedstawionego projektu zostanie wzniesiony 250 metrowy wieżowiec mieszkalny, Trump TowerTM Manila. Konstrukcja zostanie wykonana głównie ze szkła i stali. W wieżowcu będzie aż 220 apartamentów mieszkalnych. Koszt inwestycji to 150 milionów dolarów. Pierwsze mieszkania pokazowe można będzie oglądać już na wiosnę 2012 roku.

autor: Natalia Kurantowicz