Kobiety zwracają uwagę na kilka rzeczy, które mają świadczyć o wychowaniu swojego wybranka. Nie lubią, gdy się spóźniasz lub klniesz. Natomiast uwielbiają, abyś je przepuszczał w drzwiach i …..abyś opuszczał klapę od klozetu.
Na forum przeczytałem jak, Tomek lat 36, się żali „Często czytuję/słyszę teksty typu "rany boskie, ależ on mnie wkurza, znów nie opuścił klapy w kiblu!", "Klapaaa! do jasnej cholery, możesz ją zamykać!!!".
Nie ma co się dziwić, kobiety tego nie znoszą.
Od razu szybko odpowiedź Igi, „Klapę należy opuszczać ze względów przede wszystkim higienicznych. Spuszczacie wodę i wszystko, co tam zostało unosi się na cała łazienkę -wyobraźcie sobie ile tego osiada na waszych nie schowanych do szafki szczoteczkach do zębów. Jest to udowodnione naukowo. Wszyscy w domu zamykają klapę przed spuszczeniem wody i tak zostaje opuszczona no i żeby dobra energia wdh. Feng shui nie uciekała do wc.””
Nie ważne czy to higiena, Feng shui czy „moje widzi mi się” kobiety nie znoszą podniesionych klap.
Ten problem definitywnie zostanie załatwiony przez kibelek wyposażony w system AutoClose. Kiedy tylko skończysz i odejdziesz od sedesu, system za pomocą lasera sprawdzi, czy już nikt z niego nie korzysta. Potem sam, miękko i bez trzaskania opuści klapę.

Co wy panowie na taki gadżet w domu?!