Najlepiej sprzedające się kolekcje ubrań w H&M czy Topshop, to te które zostały zaprojektowane przez gwiazdy.
Ostatnia kolekcja Matthewa Williamsona dla szwedzkiej marki rozeszła się w kilka dni.To samo dotyczy wszystkich ubrań sygnowanych przez modelkę Kate Moss dla Topshopu.

Inne marki widząc jak olbrzymi potencjał jest w gwiazdach mody projektujących dla nich, postanowili również wypróbować tej metody.Tym razem brytyjska marka Marks&Spencer dołączyła do grona, i zaprosiła Zandre Rhodes do współpracy przy projektowaniu nowej kolekcji.

Wzorując się na H&M i Topshop, kolejna marka zaprosiła do współpracy przy projektowaniu nowej kolekcji, znaną projektantkę. Tym razem to brytyjska marka Marks&Spencer, dla której propozycje letnich ubrań przygotowała ikona mody - Zandra Rhodes.

Zandra Rhodes to angielska projektantka mody, znana z niecodziennych strojów i krzykliwych kolorów. Do świata mody została wprowadzona przez swoją matkę, która pracowała w paryskim domu mody i w Medway College of Art. Rhodes studiowała w Medway i londyńskim Royal College of Art in London.
Projektantka stworzyła kilka letnich sukienek, stroje kąpielowe, spodnie oraz kilka akcesoriów, takie jak apaszki, naszyjniki, bransoletki oraz torebki.