Znana z serialu Gotowe na wszystko aktorka dołączyła do grona gwiazd, które mogą pochwalić się perfumami sygnowanymi własnym nazwiskiem.

Eva by Eva Longoria – tak piękna Latynoska nazwała swoje pierwsze perfumy. Co wyjątkowo ma nam do zaoferowania aromat Evy Longorii? Gwarancję, że nie ma w nim składników, które mogłyby uczulać. Jak podkreśla aktorka, dlatego zdecydowała się właśnie stworzyć własny zapach, bo ma wrażliwą skórę i na dostępne na rynku perfumy miała uczulenie. Perfumy będą więc idealnym prezentem dla kobiet o wrażliwej skórze.

Na rynku amerykańskim mają pojawić się tej wiosny i będą kosztować od 45 do 58 dolarów. Ma to być bardzo kobiecy i subtelny zapach. Owocowo-kwiatowa mieszanka powstała na bazie piżma, ambry i drzewa sandałowego. Na wyjątkowy aromat ma składać się nuta fiołka, frezji, jaśminu, esencja z cytrusów i bergamotki oraz olejku neroli. 

Podobno Eva Longoria była bardzo zaangażowana w powstanie autorskiego pachnidła. Spośród kilku próbnych wersji wybrała zapach, który najbardziej odpowiada jej osobowości. O tym więc jaka jest Eva przekonamy się już wkrótce.