Miejsca z profesjonalną obsługą oraz przyjemną atmosferą, dzięki którym wrócimy tam nie raz.
Modne Miejsca to przewodnik po znakomitych restauracjach i klubach, nastrojowych kawiarniach, doskonałych hotelach, miejscach rekreacji i rozrywki, a także sklepach i galeriach, które warto odwiedzić. Publikacja ta to zbiór cennych informacji, a zaprezentowani w niej Uczestnicy cieszą się uznaniem i popularnością.
Konkursowi podlegają następujące kategorie: hotele, restauracje i kluby, sklepy, salony mody, salony urody, zdrowie oraz salony auto-moto.
Dystrybucja obejmuje: Kultury Świata, Warsaw Fashion Street, New Look Design, a także wszystkich uczestników konkursu oraz patronat medialny.
Gala Finałowa Konkursu odbędzie się 28 czerwca podczas Warsaw Fashion Street, na której zostaną wręczone statuetki. Z każdej kategorii Jury wyłoni jednego zwycięzcę.

Katalog wydawany jest w polsko - angielskiej wersji językowej, dzięki czemu goście z zagranicy także będą mogli poznać najciekawsze miejsca w Polsce.

Wybór zwycięzców nastąpi podczas obrad Jurorów, które odbędą się w czerwcu. W składzie zasiądą m.in. projektanci wnętrz, dziennikarze, styliści oraz osoby, które na co dzień mają do czynienia z dobrą marką i designem.

Modnym Miejscom 2009 partneruje projekt Modne Produkty 2009.
Więcej informacji na stronie www.modnemiejsca.pl