East Business Club Warsaw zaprasza na BusinessLunch 7 maja 2014 roku o godzinie 12:00 wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wspólnie z nami budować nową gospodarkę i poprzez pasję  rozwijać się ku wzniesieniu poziomu jakości swoich usług do Kafe Zielony Niedźwiedź https://www.facebook.com/niedzwiedzzielony przy wspólnym lunchu.

To niezwykła okazja do poznania nowych osób i poszerzenia sieci swoich biznesowych kontaktów o kolejne wizytówki przy wspólnym lunchu. Dzięki ciekawej i inspirującej prelekcji znanego autorytetu w świecie biznesu, a także niesamowitej kuchni, jaką serwuje Kafe Zielony Niedźwiedź, każdy wyjdzie ze spotkania pełen energii i motywacji do dalszej pracy. BusinessLunch może odmienić los Twojej firmy, bo czy zastanawiałeś się nad jej rozwojem? Otwórz się na innowacje i pozwól sobie osiągnąć sukces. My Ci w tym pomożemy!

Podczas lunchu każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swojej działalności, co jest najbardziej skuteczną, bo wiarygodną reklamą, dlatego warto przygotować krótkie wystąpienie, aby w jak najlepszym świetle pokazać, czym zajmuje się Twoja firma!

Prelekcja podczas spotkania zostanie wygłoszona przez Annę Cieślikiewicz - trenera rozwoju osobistego i zawodowego, a także psychologa biznesu. Tematem, jaki zostanie poruszony, będzie odpowiedź na pytanie: „Jaki jest skuteczny model sprzedaży?”

Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się między innymi:

- jakie korzyści płyną z uczestnictwa w spotkaniach networkingowych?

- jaki jest pożądany model rozmowy podczas networkingu?

- jak skutecznie moderować rozmowy?

- jak przygotować się do spotkania?

Zainwestuj swój czas w rozwój swojej firmy. Bo teraz East Business Club daje Ci możliwość do zbudowania nowych i trwałych relacji w branży, bo współpraca stanowi fundament sukcesu!

Nie czekaj! Doświadczaj, korzystaj z okazji!

http://plbclub.pl/wydarzenia/wydarzenie/25-czy-znasz-nowy-model-sprzedazy-ktory-znacznie-zwiekszy-twoja-sprzedaz.html

Koszt spotkania: 50zł* przy rejestracji online

*cena obejmuje jeden z dwóch do wyboru zestawów lunchowych serwowanych przez restaurację.

Szef kuchni przewiduje dodatkowo rabat w postaci 20% na dania z karty restauracji dla każdego uczestnika spotkania!

Pytania? Rezerwacja miejsca? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Agnieszka Krysa

kontakt@ebclub.pl

Tel: 530 278 901