Już 4 kwietnia o godz. 20.00 w Teatrze Palladium, startuje Designeria Trendy Show.

Jest to nowoczesny cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach niebanalnego wzornictwa i mody.

Designeria Trendy Show

Głównym celem cyklu Designeria Trendy Show jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki . Jednocześnie  zadaniem Designerii  jest  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

Edyta Pietrzyk

Podczas najbliższej edycji będą zaprezentowane kolekcje młodych projektantów Edyty Pietrzyk, Moniki Misiak-Kołsut, Aleksandry Markowskiej, Magdaleny Arłukiewicz oraz Marcina Łukaszewicza.

Marcin Łukaszewicz.

 

Dodatkowo kolekcję niesamowitych naszyjników zaprezentuje Katarzyna Stanny.

Katarzyna Stanny

 

Pokazem wieczoru będzie kolekcja ELTEIDA  Atelier UFUFU by Michał Starost.

Michał Starost

 

W przerwie między pokazami artystki z formacji Pole Dance Project zaprezentują się w tańcu współczesnym  - Goddesses

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły prestiżowe uczelnie – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

W związku z czym przybyli goście będą mieli okazję obcować z najróżniejszymi formami sztuki. Studenci warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zaprezentują wizualizacje. Odbędzie się także wystawa prac pt. „ Mniej” autorstwa studentów wydziału wzornictwa.

O oprawę muzyczną zadba duet dj Pysh i Szybki Lopez.

Monika Misiak Besarabia

Kolejnym punktem artystycznym jest MINI LIVE PERFORMANCE. Designeria Trendy Show wraz  BMW Polska ogłaszają konkurs dla osób które chcą w oryginalny sposób zaprojektować i wykonać grafikę na jeden z czterech tematów:

MODA

DESIGN

MUZYKA

DYNAMIKA JAZDY

Wykonanie projektu odbędzie się podczas wydarzenia. Bazą artystycznych przeróbek jest MINI Country. Na jego powierzchni powstaną cztery niezależne projekty graficzne, przez wyłonionych z eliminacji artystów. Wszystkich chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na designeria@pasip.pl

Magdalena Arukiewicz

Designeria Trendy Show jest zapowiedzią wspaniałych artystycznych doznań!

Zaproszenia do wygrania u Partnerów oraz Patronów Designeria Trendy Show.

logo PASiP

Designeria