Kwiaty zwiędną, a wraz z nimi wspomnienia, koperta zabije wszelką magię. Młodzi zdążą poznać jej zawartość, zanim zajrzą do jej wnętrza, a ty staniesz się tylko jednym z wielu gości, który nie wysilił się na oryginalność. Ślubna wyprawka brzmi staroświecko i nierzadko irytuje Młodych. To zrozumiałe, kolejny czajnik, czy zestaw szklanek, zupełnie nietrafiony w gust, może zburzyć dobry nastrój.

Kiedy pojawia się świetna koncepcja: eleganckie, nowoczesne zegarki, idealnie wpisujące się w luksusową uroczystość, babcia, ciocia, stanowczo protestują, umieszczając mierniki czasu na liście prezentów zakazanych. Brzmi to jak indeks ksiąg zakazanych, a to czasy średniowiecza, a dziś mamy XXI wiek. Na szczęście ich archaiczny, wręcz zabawny sposób myślenia kłóci się z nowoczesnymi poglądami Młodych. Z pewnością Para Młoda odczyta twój gest jako wyjątkowy, oryginalny, nie kojarząc go z przesądem, zgodnie z którym zegarki miałyby odmierzać czas do rozstania.

W dobie nowoczesności, dalekiej od wszelkich zabobonów, zegarki nabierają zupełnie nowego znaczenia. Nie tylko nie zapowiadają rozstania, ale stają się symbolem wspólnie spędzonego czasu, sekundami bliskości, minutami rozmów, godzinami zadumy. Zegarek wręczony po przysiędze sygnalizuje nowy etap w ich życiu, od którego każda upływająca sekunda jest ich wspólną sekundą. Czasomierz staje się nieodłączną częścią życia małżonków, przywołuje miłe wspomnienia i nieustannie przypomina o czasie, jaki jest jeszcze przed nimi. Towarzyszy zakochanym w podróży poślubnej, czuwa, by nie stracili ani chwili bycia razem. Przypomina o poranku, by nie przegapili uroku dnia, informuje o pogodzie na zewnątrz, o romantycznej kolacji, a także sygnalizuje powrót do rzeczywistości. Zegarki mogą stać się pamiątką przysięgi wiecznej miłości, podobnie jak obrączki.

By zegarek mógł służyć Młodej Parze przez długie lata powinien być solidny, dopasowany do ich temperamentu, stylu bycia, upodobań, gustu estetycznego, a więc powinien to być zegarek Tissot. Wybór może okazać się banalnie prosty. Jeśli podpytasz przyszłych małżonków o ich zainteresowania, zorientujesz się jaki jest ich styl ubierania, jaki preferują sport, jaką kolorystykę akceptują, to z łatwością wybierzesz zegarek z bogatej i wszechstronnej oferty marki Tissot (zegarki automatyczne, jak i kwarcowe, w różnorodnych konfiguracjach kolorów, kształtów kopert czy rodzajów pasków). Twój prezent będzie nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale i solidny, wykonany z najlepszych materiałów.

 

ñ Dla Państwa Młodych, będących tradycjonalistami, idealnym rozwiązaniem będą zegarki klasyczne, stylowe. Najlepiej na czarnym lub białym pasku, pasujące do większości ubrań, a więc zegarki Tissot Classic.

ñ Z kolei dla osób ceniących sobie zarówno tradycję, jak i postępowość, najlepszą opcją będą zegarki Tissot z kolekcji Heritage, łączące klasyczny design z nowoczesnymi funkcjami.

ñ Nie zapominajmy także, że szczególnie kobiety, ale i nierzadko mężczyźni, marzą o subtelnych, eleganckich dodatkach, które podkreślą ich wdzięk, zmysłowość. Warto rozważyć też opcję zegarka, będącego biżuteryjną ozdobą. Idealny będzie zatem zegarek Tissot z kolekcji T - Trend.

ñ Jeżeli Młoda Para to energiczny duet, który każdy wolny czas spędza aktywnie, nie robiąc wyjątku w dniu własnego wesela. Po ceremonii ślubnej skaczą na bungee, a podróż poślubną planują jako przygodę pełną wyzwań, odpowiednia będzie sportowa elegancja, reprezentowana przez Tissot TSport.

ñ Możemy mieć także do czynienia ze specjalistami w pewnej dziedzinie, np. żeglarstwa, narciarstwa, turystyki itp. wówczas będą wymagać od nas zegarków specjalistycznych, ułatwiających im wykonywanie ulubionych czynności, czyli Tissot Touch Collection.

ñ Zegarki srebrne, złote, to doskonały prezent dla Państwa Młodych, ceniących sobie szlachetne metale, ekskluzywne dodatki. Proponujemy zegarki Tissot z kolekcji TGold.

ñ Dla pary indywidualistów, lubiących nosić zegarek w nietypowy sposób, najlepszą propozycją będzie Tissot TPocket.

A jeśli Para Młoda to przysłowiowy ogień i woda? Żaden problem, marka Tissot przewidziała każde odstępstwo od normy. Jej zegarki dopasowują się do nadgarstka, a nie odwrotnie.