Trendy w modzie chodzą w parze z urodowymi nowinkami. Sezon jesienno-zimowy ograniczony jest do kilku podstawowych barw, jak szary, brązowy, zielony, granatowy oraz czarny. Dlatego też wizażyści dopasowywują ze stłumionymi kolorami, ciemno pomalowane oczy w stylu „smokey eyes”. Inaczej jest wiosną. Wtedy ubrania zaczynają nabierać kolorów. Główna paleta wakacji to żółty, pomarańczowy, różowy, turkusowy, zielony czy fioletowy. Oczywiście za tym podążają żywe cienie, eyelinery oraz szminki.

W tym sezonie panują dwa najmodniejsze trendy. Pierwszy z nich to naturalny, cielisty makijaż (cienie w kolorze skóry.) z mocno wytuszowanymi rzęsami i kolorowym, jaskrawym eyelinerem pomalowanym na górnej części oka. Turkusowa kreska na oku Gwen Stefani przyciągała wzrok każdego. Niewątpliwie zarażała wszystkich pozytywnymi spojrzeniem.

Drugi trend jest odwrotnością wyrazistych linii. Kolorowe cienie nakładamy na oczy, a eyeliner wybieramy czarny lub w ogóle z niego rezygnujemy. Całość idealnie dopełni szminka w kolorze skóry podkreślona błyszczykiem.

Wypróbuj w salonach kosmetycznych najlepszy kolor do Twojej urody. Wcale nie jest powiedziane, że zieleń jest dla rudzielców, a błękit do blondynek. Dużo zależy nie tylko od kolorów włosów, ale również cery czy oczu.

W jakim kolorze Ty sie najlepiej czujesz?