Szminka, lusterko, klucze, chusteczki, portfel – co jeszcze ukrywasz w swojej torebce? Czy wśród tych rzeczy jest również butelka wody? Z przeprowadzonych badań wynika, ze Polacy piją zbyt mało wody1, co może negatywnie wpływać na ich zdrowie. Mając przy sobie Górską Naturę w nowej, sportowej butelce możesz regularnie nawadniać swój organizm. Dostępna w sklepach od 2 września w butelce o pojemności 0,7 l. 

Torebka to nieodłączny atrybut współczesnej kobiety. Jest naszym przyjacielem i pomocnikiem. Nosimy w niej wszystkie „niezbędne” rzeczy, a jedną z nich powinna być butelka wody. Ponieważ regularne picie wody wspomaga metabolizm, dlatego najlepiej mieć ją zawsze przy sobie. Nowa butelka jest wygodna i poręczna, zmieści się w każdej torebce. Jej unikalny korek z silikonową membraną, sprawia, że nie uroni się ani kropelka. 

Górska Natura to woda źródlana, niskomineralizowana, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego spożycia. Obecnie tylko 44% Polaków deklaruje, że pije wodę codziennie. Niepokojące jest jednak to, że aż 61 % Polaków sięga po wodę dopiero, gdy odczuwa pragnienie. Nie czekaj, aż Cię dopadnie, ponieważ to znak, że Twój organizm zaczął się odwadniać. Brak wody w organizmie przejawia się chronicznym zmęczeniem, bezsennością, pogorszeniem koncentracji oraz innymi dolegliwościami. Nie dopuść do tego i regularnie sięgaj do swoje torebki po nową Górską Naturę. 


Cena:
0,7 - 2,19 zł