Szczególnie ostatnio widać, że bociany sporo się napracowały w polskim show-biznesie. Holtz, Brodzik, Różczka, Alba, Racewicz, Widawska, Wojciechowska, Dereszowska, Okrasa, Brodnicki To tylko niektóre gwiazdy które juz nie długą będą lub już są świeżo upieczonymi mamusiami i tatusiami.

Z związku, że Polakom coraz lepiej się powodzi, również w kwestii finansowej widzimy coraz więcej dizajnerskich produktów dla dzieci na naszym rynku.

Znaleźliśmy tutaj 4 “must have” do młodych rodziców.

Bo Ekstrom
Jeżeli macie małe mieszkanie, na pewno Wam się przyda odrobina skandynawskiego dizajnu. Jest on nie tylko bardzo estetyczny, ale i funkcjonalny. Bo Ekstrom  to genialny drewniany przewijak, który przyda się w każdym mieszkaniu, do którego zawitał bobas.

Cena 2400 złotych

Wózek Stokke Xplory
To wózek, który wygląda jak wysokie krzesełko na kołach, posiadanopcję odwracania przodem do siebie lub do kierunku jazdy, pochylanie siedzenia, łatwość ruchu na małych przestrzeniach, łatwość składania i fakt, że wózek przyciąga uwagę.

Cena: 5000 złotych


Hamak Hushamok Hammock
Choć hamak ma bardzo nowoczesny wygląd, nie jest przepełniony elektroniką, która jest obecnie już niemal we wszystkich dziecięcych hamakach czy łóżeczkach.
Sen dziecka murowany

Cena 1200 złotych

Miseczka Loopa
Ubrudzone ubrania, meble, dywany czy tapicerki w samochodach. A wszystko dlatego, że Nasz malec niema ochoty na jedzenie i skutecznie próbuje je wyrzucić ze swojej miski.
Miseczka Loopa uniemożliwia dziecku wylanie jej zawartości. Dzięki temu będziemy mogli spokojnie spędzić więcej czasu z Naszym dzieckiem lub na relaksowaniu się, a nie piorąc i prasując stertę ubrań każdego dnia.

Cena  30 złotych