Od kiedy H&M wypuścił krótkie, tajemnicze, czarno-białe filmy na temat swoich przyszłych kolekcji, spekulacjom nie było końca. Krótkie wideo nie dawała spokoju wszystkim fashionistką. Klipy puszczane min. na youtube zdradzały tylko sylwetki projektantów siedzących za biurkiem. Zero twarzy, zero nazwisk. Kilka tygodni później wyszło na jaw, że nowym domem mody, który nawiązał współpracę z H&M, to Lanvin.
Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie z kolekcji. Jesienna kolekcja H&M będzie jak najbardziej w stylu Lanvin. Z charakterystyczną linią i krojem, z dbałością o formę i detal, zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Pojawiło się sporo czarnych sukienek. Niektóre na jedno ramię, które przypominają te z zeszłorocznej kolekcji Lanvin. Oprócz tego na fotce widzimy czarne marynarki, które modelka nosi bez dołu. Wygląda to bardzo seksownie i kobieco.
Lanvin wniósł do H&M francuską tradycję luksusu, nowoczesnego i zarazem radosnego. Na razie musimy zadowolić się tylko jednym zdjęciem, więcej ma się pojawić już 2 listopada. Do sklepów ubrania trafią trzy tygodnie później - 23 listopada.