Kilka dni temu pokazaliśmy na łamach Trendu.pl pierwsze szkice kolekcji Material Girl stworzonej przez Madonnę i jej córkę Lourdes. Ubrania mają trafić do sklepów 3 sierpnia. Jednak już teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia kreacji. Kolekcja jest mieszanką stylu Madonny z lat 80-tych oraz nowoczesnych akcentów Lourdes. Pierwsza kolekcja Material Girl łączy w sobie lekkie oraz ciężkie elementy jak obcisła sukienka i czarne, duże trapery albo koszula „boyfriends t-shirt” z króciutką mini w kwieciste wzory.
Madonna przy tworzeniu kolekcji inspirowała się swoją córką, nazywaną przez całą rodzinę i przyjaciół Lola. Natomiast muzą Lourdes była ekscentryczna modelka Agyness Deyn. Nastolatka nigdy nie poznała modelki, jednak inspirowała się zdjęciami z gazet. Przedstawiciel nowej marki uważa, że Lourdes, która marzy o karierze projektantki, ma wielki talent.

Ceny również mają być przystępne dla wszystkich. Ubrania będą kosztować od $12 to $40, więc na kieszeń każdej młodej modnisi. W kolekcji zobaczymy bardzo krótkie spódniczki, gorsetowe góry, kurtki skórzane, kwieciste sukienki i elementy skórzane.
Niektóre ubrania wydają się bardzo ciekawe, troszkę punkowo, troszkę romantycznie.

Jak Wam się podoba kolekcja?