O niemieckich samochodach zwykło się mówić, że są niezawodne i solidnie wykonane. Wśród nich firma Audi cieszy się ogromnym gronem fanów. Te same superlatywy doskonale opisują produkty bawarskiej manufaktury zegarkowej Cronoswiss. Nie bez powodu rezultat współpracy obu firm jest spektakularny!

Setna rocznica powstania firmy Audi została upamiętniona limitowaną edycją stu egzemplarzy zegarka Tachoscope wyżej wymienionej manufaktury Chronoswiss. Zegarek przygotowany przez firmę G. Langa nawiązuje do stylistyki instrumentów instalowanych w autach Auto Union z lat 30 ubiegłego wieku. Pasuje to do wskazania czasu typu regulator - nietypowego i bardzo charakterystycznego dla niemieckiej marki zegarkowej. Zegarek wyróźnia się też podziałką tachometru wyskalowaną do zawrotnej prędkości 400 km/h, logo Audi na tarczy i rotorze automatycznego mechanizmu oraz koronką ze zintegrowanym przyciskiem uruchamiającym funkcję stopera. Koperta posiada dwa szafirowe szkiełka i jest wodoszczelna do 30 metrów.

Amatorzy limitowanych zegarków i fani marki Audi powinni się spieszyć - powstanie tylko sto egzemplarzy z czego 35 będzie posiadało koperty wykonane z platyny, a pozostałe 65 będą miały koperty z białego złota.