Na sezon wiosna 2009 Burberry przygotowała dla panów bardzo oryginalny zegarek. Jest on dla zwolenników zegarków w męskim stylu.
Zegarek zamiast jednego, grubego paska, ma trzy skórzane, które owijają rękę kilka razy. Ten gadżet mimo że jest dla mężczyzn, to niewątpliwie panie go również pokochają.
Tarcza podkreśla militarny styl modelu. Szwajcarski zegarek jest wodoodporny do 30 metrów. Model występuje w dwóch kolorach: brązowe paski ze złotą tarczą oraz złote paski z brązową tarczą, na której widnieje logo marki. Można go nosić na przykład do pracy lub po prostu na spotkania z kolegami czy na randki z ukochaną.
Zegarek Burberry składa się z tarczy oraz skórzanych pasków, które wyglądają na ręce wyjątkowo zgrabnie. Mimo, że na razie model skierowany jest dla mężczyzn, to możliwe, że już wkrótce pojawi się w kolekcji damskiej.
Kupisz w sklepie burberryusaonline.com za 2 000 złotych.

Dla Pań na pocieszenie proponujemy złoty, zegarek Burberry. Stylowa i elegancka bransoleta pokryta złotem, na pierwszy rzut oka nie wygląda jak zegarek, tylko oryginalna biżuteria.
Zegarek występuje również w srebrnej wersji kolorystycznej, która kosztuje 1 700 złotych, natomiast złota 2 000 złotych.