Z początkiem nowego roku szlachetnysmak.pl zabiera nas w podróż... w przeszłość. Do koszy prezentów, pudełek oraz kasetek z oferty upominkowej dołączył właśnie Zestaw Retro. To najnowsza propozycja twórców sklepu, która ma przypomnieć cudowny, staroświecki klimat tradycyjnej kuchni i przenieść jego ciepło do naszych współczesnych domów.

Trzy puszki, zamknięte w estetycznym pudełku, kryją w sobie wysokiej jakości herbaty: zieloną, czarną i owocową. Wszystkie z wymienionych herbat mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie oraz – co ważniejsze – wyróżniają się znakomitym smakiem i aromatem. Nie trzeba być wytrawnym smakoszem, aby zauważyć, że smakują one zupełnie inaczej, niż herbaty, które pijemy na co dzień – ale wytrawni smakosze również znajdą w nich rarytasy godne najwybredniejszego podniebienia.

herbata

herbataCałość zestawu zaaranżowana została na styl kolonialny: puszki zyskały etykiety z ornamentami, a pudełko z okienkiem przewiązane jest wstążką z rafii. To nie przypadek, że ten elegancki upominek pojawia się w ofercie szlachetnysmak.pl właśnie teraz. Pretekstem do opracowania Zestawu Retro jest moda na dekoracje, ozdoby i meble w starym stylu, która nigdy nie przemija, a w ostatnim czasie przebojem powróciła na szczyty popularności.

herbata

herbataJest jednak jeszcze jeden powód, dla którego Zestaw Retro pojawił się w ofercie sklepu właśnie teraz: to nadchodzące Walentynki. Już 14 lutego zakochani będą wręczać sobie oryginalne prezenty, a niewiele później  panowie zaczną rozglądać się za prezentami na Dzień Kobiet. Komplet trzech herbat może stać się niebanalnym podarunkiem, podkreślającym subtelny gust obdarowującego.

Zestaw Retro znakomicie sprawdzi się jako osobny prezent, choć można uzupełnić go także o zdobioną, porcelanową filiżankę z wybranym motywem – również do kupienia na szlachetnysmak.pl.

herbata