Jesień jak zwykle zaskakuje kolorami. Na oczach najmodniejsza w tym roku jest zieleń. Kolor ten nigdy nie należał do ulubionych, a na dodatek jest bardzo wymagający. Nie tylko trzeba odpowiednio zestawić ubrania to również trzeba posiadać piękną, gładką cerę.
Modna jest zarówno zieleń trawiasta, seledynowa, morska oraz khaki. Jaskrawe cienie najlepiej zostawić na specjalne, wieczorowe okazje. Do nich koniecznie zakładamy bardzo stonowane ubrania, najlepiej w kolorze białym lub czarnym. Do pracy na pewno nam przydadzą się spokojny i delikatny khaki.
Cieni nakładamy zarówno na górnej, jak i dolnej powiece. Oko powinno być mocno wytuszowane i podkreślone po całym obwodzie czarnym eyelinerem.
Oczy pełnią główną rolę, dlatego usta malujemy w kolorze przybliżonym do skóry, ewentualnie w lekkim, pastelowym różu pudrowym.
Jednak kolor nie jest dla wszystkich. Bez wątpienia najlepiej wyglądają w nim kobiety o piwnych oczach, które ładnie podkreślają tęczówkę. Zielono i niebieskookie powinny zapomnieć o tym kolorze i wypróbować ciemny fiolet, który jest w tym sezonie równie modny jak zieleń.
Gwiazdy już go pokochały. Mogliśmy podziwiać Rihannę, Edytę Górniak oraz Anię Muchę w zielonym makijażu.
Jak Wam się podoba taki kolor cieni?