Sezon jesienno-zimowy nie musi kojarzyć się z chłodem i szarością. Styliści Italian Fashion zadbali o to, by propozycje na chłodniejszą część 2010 roku kojarzyły się z ciepłem i tętniły życiem. Kolekcja obfituje w przyjemnie otulające ciało modele, wśród których każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.
Zabawnie i kolorowo…
Wśród propozycji dla młodych nie tylko ciałem, lecz przede wszystkim duchem; można wybierać spośród bielizny nocnej, kompletów sportowych oraz zmysłowej bielizny dziennej. Dominują barwy dojrzałego bakłażana, głębokiego czekoladowego brązu, różnych wcieleń czerwieni, jeżyny i niebieskiego oraz melanży. Fasony podkreślające sylwetkę i akcentujące jej atuty, zdobienia w postaci tasiemek, kokardek i kontrastowych wykończeń oraz rozmaitość wzorów cieszą nie tylko oczy, ale i duszę.
Klasyka zawsze w modzie…
Panie ceniące klasyczne rozwiązania także nie będą zawiedzione. Tradycyjne fasony urozmaicone zostały marszczeniami, wstawkami i rozpięciami oraz subtelnymi nadrukami prezentującymi głównie motywy florystyczne lub bardziej zawadiackimi groszkami. Proponowana kolorystyka oscyluje głównie wokół pasteli, lecz nie unika także bardziej nasyconych barw. Wszystko po to, by uniwersalnej klasyce nadać nowego ducha nie tracąc nic z jej ponadczasowości.
Niezbędne szlafroki…
Nieodzownym uzupełnieniem kolekcji bielizny są szlafroki. Niezastąpione, gdy potrzebujemy dodatkowo otulić się miękką tkaniną. Ich dodatkowym atutem jest doskonałe współgranie z pozostałymi modelami z kolekcji damskiej, męskiej lub dziecięcej. Pozwala to na tworzenie nie tylko ciepłych, lecz także efektownych zestawień.
Co je łączy?
Wspólnym mianownikiem dla różnorodności kolekcji Italian Fashion jest niezmienna dbałość o spełnienie wymagań klienta. Każda kolekcja jest wynikiem wniosków wyciągniętych z poprzedzających ją badań oczekiwań i satysfakcji konsumentów.
Kolejnym łącznikiem jest sięganie przez stylistów firmy jedynie po naturalne, sprawdzone surowce, wśród których króluje bawełna. Niezmiennie przyświecającą firmie ideą jest tworzenie bielizny przyjaznej ciału, a więc takiej, która łączy estetykę i nowoczesne wzornictwo z wygodą i komfortem użytkowania.