Polskie aktorki, prezenterki, piosenkarki ostatnio licznie pojawiają się na różnych pokazach mody, imprezach, premierach. Można na nich zobaczyć te same gwiazdy, ale jakby odmienione. Niektóre wyglądają bardzo dobrze, niektóre powinny poprawić swój styl. Celebrytki pojawiają się w nowych fryzurach, strojach i nowych makijażach. Wiele z nich czerpie swoje nowe stroje od projektantów, wszystkie próbują nadążyć za nowymi trendami.

Pierwszą aktorką, która widocznie odmieniła się tej jesieni jest Marta Żmuda-Trzebiatowska. Wygląda naprawdę bardzo dobrze. Skróciła włosy, czesze je z przedziałkiem. Po za tym są ciemniejsze. Twarz aktorki zdobi też ciemniejszy makijaż. Odkąd została twarzą marki Portofino, często możemy ją zobaczyć w kreacjach tej firmy. Zarówno w asymetrycznej białej, jak i małej czarnej wygląda znakomicie. Zmiana trzeba przyznać bardzo korzystna. Marta wygląda bardziej drapieżnie i stylowo. Oby więcej takich zmian oczywiście na lepsze.

Kolejnym zaskoczeniem jest Monika Richardson. Prezenterka diametralnie zmieniła kolor włosów na brązowy i obcięła na krótko. To dało jej dużo możliwości, gdyż może układać gładkie, grzeczne fryzury, ale i zawadiacko roztrzepać. Brązowe włosy nie zagościły jednak długo na głowie Moniki. Na ostatnią imprezę przybyła odmieniona i mocno odmłodzona. Włosy krótkie, drapieżnie zaczesane i znów… blond. Ubrana w różową, asymetryczną sukienkę od Macieja Zienia wyglądała zupełnie inaczej. Odejście z telewizji publicznej sprawiło, że zmiany w wizerunku prezenterki są bardzo widoczne. Jednak ten styl glam rock, chyba nie do końca pasuje do Moniki Richardson. Oczywiście to kwestia gustu, ale chyba może wyglądać lepiej.

Na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia wystąpiła także Katarzyna Cichopek. Prezentowała się bardzo dobrze w granatowej kreacji ozdobionej kwiatami. Całość uzupełniła czarnymi butami i torebką w tym samym koloru. Sukienka jest bardzo obcisła i pokazuje wspaniała figurę Kasi. Aktorka w programie „Jak oni śpiewają?” występuje ostatnio często w miniówkach i podkreśla swoją sylwetkę. Kasia niedawno została mamą i trzeba przyznać, że po ciąży wygląda znakomicie. Jej figura jest chyba lepsza, niż przed ciążą, więc metamorfoza Kasi Cichopek na pewno się opłaciła. Wygląda bardzo dobrze.

Zima dopiero się zbliża, imprez i premier coraz więcej, zobaczymy, więc która gwiazda nas jeszcze zaskoczy.