iPhone jest telefonem, który pozwala wyróżnić się z tłumu. Ci, którym i to nie wystarcza, mogą swój telefon doposażyć w akcesoria wykonane ze złota. Czy ten kolor pasuje najbardziej bajeranckiemu i szpanerskiemu telefonowi? Przekonaj się sam!

Pierwszym z takich gadżetów są słuchawki. Oczywiście są wykonane ze złota. Połączone  ze stylowym naszyjnikiem, w którym ukryto kabelki doprowadzające dźwięk. Ciekawy i jak dotąd niespotykany nigdzie indziej pomysł.

Jeżeli komuś nie podoba się srebrny kolor obudowy, może zakupić… złotą wersję iPhona. Taka złota mutacja telefonu kosztuje nieco poniżej 2500 dolarów. Została wykonana z niezwykłą starannością. Złotem pokryte są nawet boczne przyciski sterujące. 
Tym, którym wystarczy zewnętrzna obudowa, też mamy coś do polecenia. Obudowy do iPhona w złotym kolorze są powoli wdrażane do sprzedaży. Można wybierać spośród kilku wzorów tłoczeń. Niestety, nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena tego luksusu.

Jak widać, rynek akcesoriów do iPoda ma się dobrze. Można go uczynić jeszcze cenniejszym i bardziej wyróżniającym się niż dotychczas.