Każda kobieta lubi zmieniać swój wizerunek. Chociaż na pierwszy rzut oka zwykle wydaje nam się, że jest to związane z dużymi wydatkami, to jednak na początku warto zacząć od zmian małymi kroczkami. Dlatego idealnym rozwiązaniem może okazać się zakup odpowiednich dodatków, które na rok 2010 są prawdziwym hitem! Jeśli nie chcecie zmieniać całej garderoby warto zainwestować w zupełnie nowe dodatki.

Hitem roku 2010 są małe torebki. Duże torby odchodzą już do lamusa. Teraz jeśli chcemy być trendy to koniecznie musimy nosić małe torebki, które są przede wszystkim poręczne i bardzo kobiece. Dzięki ich małym gabarytom nasze plecy i ramiona nareszcie odpoczną!

Niskie szpilki- chociaż Marc Jacobs w swej kolekcji na rok 2010 pokazał szpilki, które są nie tylko mega wysokie, ale również nie poręczne, to jednak w nadchodzącym roku królować będą buty na niskim obcasie! Osoby, które cenią sobie wygodę nie będą zawiedzione!

Styl sportowy- jeśli lubicie nieco luźniejszy styl. To ucieszy Was fakt, że na sezon 2010 króluje łącznie dodatków eleganckich ze sportowymi. Louis Vuitton postawił na duże torbo-plecaki z kolei Derek Lam na połączenie szpilek w stylu Chic ze sportowymi sznurówkami. 

Jak co sezon w modzie pozostają różne apaszki. Tutaj nie ma konkretnie wyznaczonych trendów. Grunt to połączyć ją z całokształtem, żeby otrzymać ciekawy efekt. 

Jak widać, żeby być trendy na rok 2010 nie musimy wymieniać całej naszej szafy. Wystarczy zakupić parę dodatków, które dodadzą nam zupełnie nowego looku