Zapewne każdy z nas zna Anję Rubik. Jest to właściwie najsłynniejsza polska modelka, która odniosła wielki sukces w międzynarodowej modzie. Dlatego warto śledzić jej nowe sesje, szczególnie jeśli można trafić na taką jak ta.

 

Sesja Anji dla kolekcji wiosenno-letnie POP, jest bardzo zmysłowa, klimatyczna. Składają się na to lekko zaparowane lustra, skąpe ubrania i dużo pięknego ciała modelki.

 

Zdjęcia miały miejsce w motelu, co również tworzy niesamowitą atmosferę. Skąpe, minimalistyczne wyposażenie pokoju, zielone ściany oraz wspaniała gra światłem. Mamy wrażenie, że natarczywe ostre słońce przebija się przez żaluzje, czy też zasłony. Anja natomiast pozuje w wielu strojach- od obcisłej, żółtej sukienki, przez modne w latach 70 i 80 spodenki aż do talii, kończąc na… niczym. Świetnie wypadł kontrast prawie jednolitej kolorystycznie scenerii z czerwonymi ustami i okularami Anji.

 

Sesja została wykonana przez Emmę Summerton i z pewnością jest jedną z ciekawszych, a przy tym bardzo zmysłowych sesji w karierze Anji.