Walentynki. Kino, kolacja i zmysłowy wieczór w domu. Zapal aromatyczne świece, włącz nastrojową muzykę, załóż coś seksownego. Przygotuj pachnącą wanilią kąpiel i cynamonowy olejek do masażu. Spraw, aby wieczór był niezwykły, niezapomniany i pełen zapachów natury.

Prezentujemy podpowiedzi kosmetyczne marki Subtle Beauty na urozmaicenie walentynkowego wieczoru.

Wszystkie propozycje to ekskluzywne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała i duszy. Wytwarzane w warunkach nowoczesnej manufaktury zgodnie z kanonami naturalnej kosmetologii, mają swój niepowtarzalny i osobisty charakter.

Kosmetyki naturalne Subtle Beauty wykonane są z najwyższej jakości składników naturalnych, a rośliny z których pochodzą, zbierane są ręcznie o odpowiedniej porze, czasie i miejscu na świecie. Jedne pochodzą z upraw biologicznie kontrolowanych, inne dziko rosnące przetwarzane rzemieślniczo na podstawie przekazywanych z pokolenia na pokolenie przepisów.

Kosmetyki Subtle Beauty wolne są od chemicznych konserwantów, surowców syntetycznych i ropopochodnych. Nie są testowane na zwierzętach. Idealnie nadają się dla osób ze skłonnością do alergii, wrażliwą skórą i wegan.

Serdecznie zapraszamy na stronę: www.subtelnepiękno.pl.

sól morskaróżane mleko do kąpieli

 

peeling solny mangopeeling cukrowy green tea

 

świeca do masażu olejek do ciałaolejek do masażu ylang lemon

 

balsam do ciała rose orange